Panik Yok: iPhone 8 Zamanında Gelecek!

iPhone 8 sızıntıları arasında "ertelenecek" haberine cevap geldi: Gecikme olmayacak.
Apple'ın, bu sene 3 yeni model birden tanıtması bekleniyor. Artık klasikleştiği üzere, yeni S modellerini tanıtacak olan Apple, öte yandan iPhone'un 10'uncu yıldönümüne özel olarak, iPhone 8'i de bu sene sergileyecek. Gelen bilgilere göre Apple, iPhone 8'in üzerinde fazlasıyla duruyor. Buna ilişkin olarak OLED ekranla donatılacağı bilinen iPhone 8, yine gelen bazı sızıntılara göre sırf bu yüzden gecikecekti. Ancak korkulan olmayacak gibi..

iPhone 8'in OLED ekrana sahip olacağının bilinmesi ve OLED ekran sevkiyatında stok problemleri yaşandığı bilgilerinin ortaya çıkması, iPhone fanlarını telaşlandırmıştı. Buna göre telefonun eylül ve ekim ayına yetişemeyeceği söyleniyordu. Neyse ki korkulan olmayacak. 
Economic Daily News'e göre, Apple, seri üretim için tedarikçilerle ağustos / eylül ayları için söz kesmiş bile. Yani telefonda herhangi bir gecikme olmayacak; yeni iPhone zamanında gelecek.

Eylül ve ekim aylarında satışta olması beklenen iPhone 8,  gerçekten uzunca süredir konuşulduğu kadar iyi olacak mı, bunu hep birlikte göreceğiz. Ancak öte yandan 
iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelleri de en az iPhone 8 kadar merak ediliyor. Yeni telefonları görmek için, yaz sonuna kadar bekleyeceğiz.

10.05.2017


 

 

Uşak İletişim ailesi olarak Cep telefonu ve İletişim sektöründe yolculuğa başladığımız 2003 yılından bugüne sizlerin de beğenisiyle kendimizi geliştirdik ve hizmet prensiplerimizle farkımızı ortaya koyduk. Şirket misyonumuzu, web sayfamızla birlikte güvenli e-ticaret ve müşteri memnuniyetiyle birleştirmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli hizmet, ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizlerin de beğenisiyle büyüyor, her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. 

Uzun yıllardır İletişim sektöründe faliyet gösteren şirketimiz her bütçeye uygun Cep telefonları, Akıllı saatler, Tabletler, Şarj cihazları, Şarj Kabloları, Kulaklıklar, Hoporlörler ve Powerbank gibi ürün çesidi ile hizmetinizde. Kaliteyi ucuza arayanların adresi Uşak İletişim'de bulabileceğiniz belli başlı Akıllı telefonlar ve aksesuarlar arasında Apple (iphone), Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi, Honor, Lg, Realme, Jabra, Sony, Jbl ve Reeder gibi markalar bulunmakta. Hedefimiz % 100 müşteri memnuniyeti. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


 
UŞAK İLETİŞİM TÜRK TELEKOM MAĞAZASIDIR.


 
       
      
 
                                                                                       

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.