Türkiye’den eticaret hamlesi

TVNET canlı yayınında açıklama yapan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ” e-ticarette yılda yüzde 40 büyümeden bahsediyoruz. Türkiye bu konuda çok daha iyi bir noktaya gelecek” dedi.

Açıklamadan öne çıkan başlıklar şöyle:

e-ticaret zirvesi başladı. Antalya bugün önemli bir zirveye ev sahipliği yapıyor. Gelecekte bu sektör ticareti yönlendirecek.

Yaklaşık 400 yerli yabancı uzman burada. 10 Bakan ve Bakan Yardımcısı burada. Birçok ülkeyle işbirlikleri yapıyoruz. Zaten dünya genelinde bu sektör büyüyor, Türkiye olarak bundan faydalanmalıyız. e-ticaret zirvesi 2 gün sürecek. Yılda yüzde 40 büyümeden bahsediyoruz. Türkiye bu konuda çok daha iyi bir noktaya gelecek.

21.11.2017


 

 

Uşak İletişim ailesi olarak Cep telefonu ve İletişim sektöründe yolculuğa başladığımız 2003 yılından bugüne sizlerin de beğenisiyle kendimizi geliştirdik ve hizmet prensiplerimizle farkımızı ortaya koyduk. Şirket misyonumuzu, web sayfamızla birlikte güvenli e-ticaret ve müşteri memnuniyetiyle birleştirmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli hizmet, ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizlerin de beğenisiyle büyüyor, her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. 

Uzun yıllardır İletişim sektöründe faliyet gösteren şirketimiz her bütçeye uygun Cep telefonları, Akıllı saatler, Tabletler, Şarj cihazları, Şarj Kabloları, Kulaklıklar, Hoporlörler ve Powerbank gibi ürün çesidi ile hizmetinizde. Kaliteyi ucuza arayanların adresi Uşak İletişim'de bulabileceğiniz belli başlı Akıllı telefonlar ve aksesuarlar arasında Apple (iphone), Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi, Honor, Lg, Realme, Jabra, Sony, Jbl ve Reeder gibi markalar bulunmakta. Hedefimiz % 100 müşteri memnuniyeti. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


 
UŞAK İLETİŞİM TÜRK TELEKOM MAĞAZASIDIR.


 
       
      
 
                                                                                       

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.